Sekretariatet

Sekretariatet er ansvarlig for den daglige driften, koordinering av samarbeid og mottak av forespørsler til stiftelsen. Sekretariatet koordinerer og kvalitetssikrer organisasjonens prosjekter, og er felles talerør og pådriver for funksjonshemmedes rettigheter i utviklingsland og humanitært arbeid.

Det er organisasjonene selv som driver bistandsprosjektene i samarbeid med sine lokale partnere. Sekretariatet holder til i Storgata 33 A i Oslo, i samme lokaler som FN-sambandet.

Ledergruppen

Marit Sørheim
Marit Sørheim
Daglig leder
marit.sorheim@atlas-alliansen.no
+47 22 17 46 47
Marte Onstad-Svare
Marte Onstad-Svare
Leder for programavdelingen
marte.onstad-svare@atlas-alliansen.no
+47 970 80 640
Justine Strand-Bergesen
Justine Strand-Bergesen
Leder for økonomiavdelingen
justine@atlas-alliansen.no
+47 994 38 251
Nina Hjellegjerde
Nina Hjellegjerde
Leder for organisasjonsutvikling og administrasjon
nina.hjellegjerde@atlas-alliansen.no
+47 918 06 902

Program

Marte Onstad-Svare
Marte Onstad-Svare
Leder for programavdelingen
marte.onstad-svare@atlas-alliansen.no
+47 970 80 640
Eirin Kallestad
Eirin Kallestad
Seniorrådgiver inkludering
‍eirin.kallestad@atlas-alliansen.no
+47 930 38 864
Karianne Bye
Karianne Bye
Seniorrådgiver M&E
karianne.bye@atlas-alliansen.no
+47 924 45 903
Charlotte Johansen
Charlotte Johansen
Programrådgiver M&E
charlotte.johansen@atlas-alliansen.no
+47 2217 4647
Anders Strømsodd Hosar
Anders Strømsodd Hosar
Seniorrådgiver antikorrupsjon og organisasjonsutvikling
‍anders.hosar@atlas-alliansen.no
+47 934 12 185
Gagan Chhabra
Gagan Chhabra
Prosjektleder inkludering
‍gagan.chhabra@atlas-alliansen.no
+47 409 82 780
Gøril Onarheim
Gøril Onarheim
Antikorrupsjon spesialist
goril.onarheim@atlas-alliansen.no
+47 995 21 414

Økonomi

Justine Strand-Bergesen
Justine Strand-Bergesen
Leder for økonomiavdelingen
justine@atlas-alliansen.no
+47 994 38 251
Reidar Thorvaldsen
Reidar Thorvaldsen
Senior controller
reidar.thorvaldsen@atlas-alliansen.no
+47 992 41 134
Tagwa Lina Hanken
Tagwa Lina Hanken
Regnskapsmedarbeider
‍‍tagwa.hanken@atlas-alliansen.no
+47 410 11 022

Administrasjon og organisasjons­utvikling

Nina Hjellegjerde
Nina Hjellegjerde
Leder for organisasjonsutvikling og administrasjon
nina.hjellegjerde@atlas-alliansen.no
+47 918 06 902
Morten Eriksen
Morten Eriksen
Rådgiver
morten.eriksen@atlas-alliansen.no
+47 901 62 604
Vibeke Stang Lingås
Vibeke Stang Lingås
Seniorrådgiver digitalisering / Metis
vibeke.lingas@atlas-alliansen.no
+47 419 07 349
Lykke Stavnes
Lykke Stavnes
Prosjektrådgiver Global Disability Summit
lykke.stavnes@atlas-alliansen.no
+47 977 45 276
Camilla Frøseth Wedul
Camilla Frøseth Wedul
Senior kommunikasjonsrådgiver
camilla.wedul@atlas-alliansen.no
+47 988 13 139
Cecilie Fardal Nilsen
Cecilie Fardal Nilsen
Kommunikasjonsrådgiver
‍cecilie.nilsen@atlas-alliansen.no
+47 930 35 668
Johanne Rygh
Johanne Rygh
Administrasjonsassistent
johanne.rygh@atlas-alliansen.no
+47 484 86 611
Tilbake